Město Luby

Od pondělí 15.2.2021 se MěÚ Luby vrací k obvyklým úředním hodinám.

Neinvestiční dotace „ 25. Společné hraniční slavnosti Luby – Erlbach a 20. Vánoční setkání u stromku“

Město Luby realizovalo v roce 2019 projekt 25. Společné hraniční slavnosti Luby – Erlbach a 20. Vánoční setkání u stromku. Projektovým partnerem bylo město Markneukirchen – Erlbach.  Těžištěm bylo rozvíjení pospolitosti obou národů. Projekt cílil na všechny věkové a cílové skupiny. V rámci projektu se  v Čechách konaly dvě větší akce zaměřené na širokou veřejnost. V rámci projektu se pořídil velký stan a mobilní osvětlení prostor u hraničního přechodu Luby – Wernitzgrün. Součástí byly výdaje na dopravu, kulturní aktivity a další. Projekt byl spolufinancován z Programu spolupráce na podporu přeshraniční spolupráce mezí Českou republikou a Svobodným státem Sasko 2014-2020. Všechny naplánované cíle projektu byly splněny. Mezi hlavní výsledek patří nová přátelství.

Logo EU_barevné

j

Město

dnes, pátek 30. 7. 2021