A picture

Obsah

V sekci "Lubský zpravodaj" bylo vloženo aktuální číslo prosincového Lubského zpravodaje.

Stránka

Ing. Vladimír Vorm, 27. 11. 2018

Pozor! Zvýšené nebezpečí požárů

Hejtmanka vyhlašuje dobu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů na území regionu

Požár
​Od čtvrtka 26. července 2018 až do odvolání vyhlašuje hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová období zvýšeného nebezpečí vzniku požárů pro celé území našeho regionu.Činí tak na základě doporučení ředitele Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje Václava Klemáka. Důvodem rozhodnutí je vyšší výskyt požárů ve venkovním prostředí, nedostatek dešťových srážek, vysoké teploty vzduchu a další prognóza teplého počasí.

Více zde: http://www.kr-karlovarsky.cz/krajske_listy/Stranky/180726-Narizeni-pozary.aspx#.W1rzpPZuJPY

Tomáš Lenc, 27. 7. 2018 Zobrazit méně

Jarní hromádky