Město Luby

Fotbal

14. KOLO OP SOBOTA 20.4.2024

‼️TJ Luby vs Lok.Mar.Lázně 10:1‼️

Zápas jsme zvládli bravurním stylem a deklasovali jsme soupeře 10:1. Prodloužili jsme sérii na 6 výher v řadě.👏👏👏 Podali jsme mimořádný kolektivní výkon a bereme tři body.⚽⚽⚽ Jsme třetí v tabulce. Góly: Vojtěch Ulrych 4, Ladislav Mach 3. Trenér D.Winkler

Milhostov

13. KOLO OP NEDĚLE 14.4.2024

‼️FC Milhostov vs TJ Luby 1:6‼️

Zápas v Milhostově jsme zvládli výsledkově. Herně už to takové nebylo. Připsali jsme si další tři body do tabulky a dotáhli jsme se na tým na třetím místě v tabulce. ⚽⚽ Trenér D.Winkler.

Milhostov

Milhostov

12. KOLO OP SOBOTA 6.4.2024

‼️TJ Luby vs TJ Hrozňatov 2:1‼️

Po dlouhé zimní odmlce jsme doma přivítali posílený tým Hrozňatova o staronové posily. Do zápasu jsme vlétly skvěle a poločas jsme vyhráli 2:0.⚽⚽ Góly vstřelili hráči A.Mlčoch a L.Casagrande.👏 Zvlášť gól Luca Casagrandeho byl výstavní a ukázal, jak je pro tým důležitý.👍 Nástup do druhé půle už nebyl tak oslnivý. Soupeř z Hrozňatova nás začal přehrávat a po zásluze snížil skóre na 2:1.⚽⚽⚽ Naše hra nepatřila mezi ty povedené, ale bojovností a srdcem jsme udrželi náskok a vyhráli 2:1.👏💪 V tabulce jsme postoupili na čtvrté místo.🍀 Trenér David Winkler.

TJ Luby vs TJ Hrozňatov

Pozvánka na první jarní utkání

Po dlouhé čtyřměsíční odmlce se opět roztáčí kola fotbalového kolotoče. Úvodní utkání jarní části sezóny okresního přeboru sehraje náš tým TJ Luby proti TJ Hrozňatov v sobotu 6.4.2024 na fotbalovém hřišti v Lubech. Přijďte naše kluky povzbudit, vytvořit jim parádní domácí kulisu a dohnat  je k zisku tří bodů.

Další domácí zápas sehraje tým TJ Luby v sobotu 20. 4. 2024 od 17:00 proti Lokomotivě Mariánské Lázně.

Přátelské utkání TJ Luby vs. Baník Bukovany

První přtátelské utkání v roce 2024 jsme odehráli 25. 2. na umělé trávě v Královském Pořící proti Baníku Bukovany. Tento tým vede tabulku sokolovského okresu. Do zápasu jsme vstoupili dobře. V úvodu jsme vedli 1:0. Bukovany do poločasu skóre otočily a zaslouženě vedly 2:1. Po přestávce jsme dokázali skóre otočit a vedli jsme 3:2. Soupeř stihl vyrovnat a utkání skončilo remízou 3:3. Branky: Vojtěch Ulrych (2x), Luca Casagrande (1x).

Tým TJ Luby

TJ Luby proti Baníku Bukovany. Fotbalový tým ve složení (zleva): Tomáš Beránek, Václav Duspiva, Rostislav Badinka, Stanislav Bartoněk, Vojtěch Ulrych, Josef Dušek, Petr Temňák, Luca Casagrande, Michal Rácz, Antonín Mlčoch, David Winkler, Filip Polívka, Miroslav Ondič, Milan Odlas a Jan Mičuch (brankář).

Halový turnaj Luby 2024

V sobotu 10.2.2024 se v lubské sportovní hale odehrál halový fotbalový turnaj. Sešel se ideální počet dvanácti týmů z celého Karlovarského kraje, jeden tým k nám zavítal ze sousedního Německa. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po 6.
1.místo
Skupina A: Jiskra Nový Kostel, Predátoři Cheb, TJ Luby, Jiskra Plesná, Božák United a Phoenix United.
Skupina B: Gambrinus Kraslice, Cube, FC Chodov, Stars Ostrov, Kluci ze skejtu a Treuen Ready.

Do vyřazovacích bojů nepostoupily ze skupiny A Jiskra Nový Kostel a Predátoři Cheb, ze skupiny B Kluci ze skejtu a FC Chodov. Zbylá osmička si zahrála čtvrtfinále.

V prvním čtvrtfinále si zahrál tým Božák United proti Cube. Utkání skončilo jednoznačným vítězstvím Božáku United 6:1. Ve druhém čtvrtfinále se utkal tým Phoenix United proti Stars Ostrov. Tento souboj ovládl tým z Ostrova 3:1.

Ve třetím čtvrtfinále se utkal sousední tým Jiskra Plesná proti německému Treuen Ready s výsledkem 3:1. V posledním čtvrtfinálovém souboji se utkal domácí tým TJ Luby, kteří bohužel nestačil na zkušený tým z Kraslic a prohráli 1:5. V semifinále se utkali Božák United proti Stars Ostrov, tým Božák United postoupil do finále. V druhém semifinálovém utkání nastoupila Jiskra Plesná, která po fantastickém výkonu porazila Gambrinus Kraslice 4:0.

O třetí místo se utkaly týmy Stars Ostrov a Gambrinus Kraslice. Stars Ostrov vyhrál po napínavém souboji 4:3 a obsadil na turnaji třetí místo. Ve finále se utkaly dva nejlepší týmy, a to Božák United proti Jiskra Plesná. Božák United vyhrál 2:1 a zaslouženě se stal vítězem celého turnaje.

2.místo3.místo
V turnaji byly také uděleny ocenění za nejlepšího hráče a brankáře. Nejlepším hráčem se stal Dušan Sliško ze Stars Ostrov. A nejlepším brankářem se stal Daniel Astaloš z týmu Jiskra Plesná.

Nejlepší brankářNejlepší hráč

Chci touto cestou poděkovat rozhodčím, panu Renému Furišovi a Václavu Vošmikovi, kteří zvládli odpískat tento celodenní turnaj. Dále chci poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci a přípravě.